Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Mokrosęk - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Godowska

Godów,Radom(Mokrosęk + 16 km)

1 175 000 zł287 m² 4 094,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:740 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego z 2009 roku , usytuowanego na zadbanej działce o powierzchni 740 m . To nieruchomość, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Taczowska

Wacyn(Mokrosęk + 15 km)

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Duży dom Z malowniczą działką W niepowtarzalnym stylu Zadzwoń i zaproponuj swoją cenę :) lokalizacja: dom jest usytuowany na skraju miasta Radomia w bliskiej okolicy osiedla Kozia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Przytyk

Przytyk(Mokrosęk + 13 km)

2 250 000 zł290 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Przytyku Oferujemy atrakcyjną nieruchomość o dużym potencjale, zlokalizowaną w Przytyku, przy głównej drodze krajowej nr 740. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Kaszewska Wola

Kaszewska Wola(Mokrosęk + 9 km)

300 000 zł67 m² 4 477,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Kaszewska Wola Gm. Przytyk w stanie do remontu o powierzchni 67 m2 wybudowany w 1945 r. Dom składa się z 2 pokoi. Dach domu pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jedlińsk

Jedlińsk(Mokrosęk + 6 km)

440 000 zł61,69 m² 7 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:23 904 m²

Sprzedam Dom o powierzchni 61,70 m2 na działce o pow. 1840 m2 oraz drugą działkę o pow. 22064 m2 , która przylega do pierwszej, położone w miejscowości Wierzchowiny gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jedlnia-Letnisko

Jedlnia-Letnisko(Mokrosęk + 23 km)

850 000 zł91,79 m² 9 260,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:917 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący, całoroczny wybudowany w 2002 r o pow. 91 m2. Dom jest w pełni wyposażony, umeblowany, podłoga drewniana, kominek kaflowy, ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stromiec

Stromiec(Mokrosęk + 14 km)

190 000 zł61,45 m² 3 091,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:16 500 m²

Urokliwe siedlisko położone w gminie Stromiec w spokojnym miejscu w otoczeniu przyrody. Działka o powierzchni 1.65 ha zabudowana urokliwym budynkiem z bala z klimatem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Białobrzegi(Mokrosęk + 15 km)

999 000 zł190 m² 5 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Wyjątkowy dom parterowy na sprzedaż - sucha, gmina białobrzegi, mazowieckie Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem nieużytkowym, zrealizowany na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zakrzew

Zakrzew(Mokrosęk + 11 km)

1 250 000 zł205 m² 6 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż komfortowy i bardzo dobrze zaprojektowany dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony na dużej i ustawnej działce 1600 m . Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Wierzchowiny(Mokrosęk + 12 km)

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ekskluzywana oferta dostępna tylko u nas! Ta nieruchomość to więcej niż tylko dom - to miejsce, w którym Twoja rodzina będzie mogła rozwijać się i kwitnąć. Znajdziesz tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Mokrosęk

Mokrosęk,mazowieckie

1 890 000 zł180 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Szukasz miejsca, gdzie las zagląda do okien, a poranna kawa na tarasie smakuje spokojem? Przedstawiam dom w miejscowości Gryzów (gm. Jedlińsk), który łączy intymną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mokrosęk

Mokrosęk,mazowieckie

1 190 000 zł187 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 018 m²

Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym o powierzchni 187 m2 położony na działce w kształcie prostokąta o pow. 3018 m2. Dom posiada 5 pokoi, 3 łazienki,2 x wc, kuchnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij